Salony fryzjersko kosmetyczne CLAUDIA i MERLIN
Start Oferta Salonu Produkty (farby)
Produkty farby akcesoria
Produkty Farby PDF Drukuj Email

Farby wykorzystywane podczas zabiegów fryzjerskich to renomowane produkty firmy Kemon. Kemon jest włoską firmą z ponad 50-letnią historią, produkującą wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wśród szerokiej gamy produktów marki Kemon nasze Klientki z łatwością odnajdą preparaty odpowiadające ich potrzebom. Twórcy marki są również świadomi faktu, że indywidualność tak naprawdę rozpoczyna się na etapie koloryzacji włosów, dlatego Kemon oferuje wybór produktów, umożliwiających wykreowanie każdego indywidualnego charakteru fryzury. Obok doskonałej jakości i dbałości o idealne dopasowanie produktów do oczekiwań klientów salonu, punktem centralnym firmy Kemon od momentu jej założenia jest szacunek dla środowiska i ludzi, oraz pełnienie etycznych i społecznych funkcji. Stanowi to podstawę misji  Kemon i przyczynia się do nieustannego umacniania silnych wartości, mocno zakorzenionych w całej organizacji.
Kemon to największa włoska firma produkująca kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Została założona i rozwija się w regionie, który zawsze zasłużenie wiązano z szacunkiem dla środowiska i umiłowaniem natury. Istnieje ku temu szereg powodów: położenie w słonecznej Italii, charakterystyka regionu z jego zielonymi wzgórzami i fakt, że urodził się w nim Święty Franciszek, największy ze znanych miłośników natury, który jako pierwszy zrozumiał wagę piękna, środowiska naturalnego i przyrody. Marka Kemon to 4 linie produktów mające na celu zaspokojenie spectrum potrzeb profesjonalnym fryzjerom. Każda z nich jest oparta na indywidualnie dobranych właściwościach i ma służyć różnym zabiegom oraz usługom oferowanym w salonach fryzjerskich.

ACTYVA – subtelne połączenie nauki i natury . To specjalistyczna pielęgnacja we włoskim stylu, zapewnia piękne włosy, zdrową skórę głowy i znakomite

HAIR MANYA – to nowoczesna, kolorowa, o nietypowych kształtach, pełna świeżych kuszących zapachów linia produktów, służąca kreatywnej stylizacji i kreacji fryzur.

LIDING – jest to grupa produktów umożliwiająca wykonanie wszelkich usług w salonie fryzjerskim:

Techno – są to profesjonalne i kompleksowe produkty, służące wykonaniu czynności przed zabiegiem koloryzacji, do jej wykonania oraz po jej zakończeniu.

Life – dzięki starannie dobranym składnikom umożliwia delikatną, a zarazem skuteczną pielęgnację włosów i skóry głowy.

Style – proste i skuteczne rozwiązania dla piękna i stylu włosów

Koloryzacja NaYo - Idealne połączenie dla Twoich włosów

Obecnie uzyskanie pożądanego i trwałego odcienia włosów to tylko początek wymagań klientek. Panie pragną, by ich włosy zostały potraktowane bezpiecznymi produktami naturalnymi pozbawionymi agresywnej chemii, które dadzą im maksymalną ochronę. Jednak z koloryzacją NaYo sprostanie tym oczekiwaniom jest już możliwe.

Odejście od chemii

Chemiczna koloryzacja pozostawia opłakane wręcz skutki – szorstkie, matowe, łamliwe, rozdwajające się i wypadające kosmyki. Już wiemy, że ryzyko uczulenia oraz zniszczenia struktury włosa i naturalnych pigmentów nie jest warte podjęcia. Zawarty w farbach szkodliwy amoniak osłabia włosy, sukcesywnie wysuszając i niszcząc ich głębsze warstwy. Z kolei stosowana w większości farb do koloryzacji, parafenylenodiamina (PPD) może wywoływać alergie i doprowadzić do zapalenia skóry głowy. Dlatego też, alternatywą dla chemicznych substancji obecnych w produktach do farbowania włosów jest zastosowanie naturalnych składników. Nie tylko odciążają zniszczone włosy, ale także dają gwarancję upragnionego, trwałego rezultatu kolorystycznego.

 

 
stat4u